Apie mus

Kažkada senai senai aš  labai norėjau burlentės, bet visiškai neturėjau galimybės ją įsigyti…tai aš ėmiau ir pasidariau ją!
Vienas lauke ne karys, gerai kad tais laikais aš turėjau bendramintį, gerą draugą Gintą Lapėną, kuris ir padėjo man pasigaminti tas išsvajotas lentas. Kartu darėme pirmąją formą, kartu eksperimentavome su begale technologinių klausimų, kartu bandėm pirmąsias lentas ant vandens…taip viskas ir prasidėjo…tai buvo 1985 metai. Geri tai buvo laikai !
Beveik iki 1996 metų gaminau buriavimo įrangą. Pradėjęs nuo lentų gamybos nesustojau, nes buriuotojui reikėjo pilnos įrangos, taip  atsirado  gikai, burės ir stiebai…
Tačiau pasaulinė buriavimo įrangos industrija žygiavo septinmyliais žingsniais , jaučiau, kad koja kojon su savo galimybėm nebespėju.
Buriuotojai vis dažniau norėdavo kažko „importinio“ parvežto iš už jūrų marių. Ką gi, peržiūrėjom kas yra gero sviete, vėl atsiraitojom rankoves ir kibom į darbą. Taip Lietuvoj atsirado Simmer Style, RRD, Mystic, Tecnolimits ir begalė kitų puikių vardų.
Darbo buvo ir yra tikrai daug, reikia  bendrauti, susirašinėti, užsakinėti. Džiaugiuosi, kad viso to aktyviai ėmėsi Živilė. Taigi, taip po truputį šis užsiėmimas ir tapo tikru šeimos verslu.
Džiaugiamės, kad mes vis dar su Jumis ir kad vis dar reikalingi Jums !

Laisvūnas  ir  Živilė